Klinika Stomatologiczna Dentium

Klinika Stomatologiczna Dentium powstała w Kartuzach w 2001 roku. Od prawie 15 lat zapewniamy naszym pacjentom profesjonalny i kompleksowy pakiet usług z dziedziny stomatologii. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Pacjentów, zapewniamy dostęp do nowoczesnych metod leczenia przy użyciu najnowszych technologii.

Naszym najważniejszym celem, jest komfort i pełna satysfakcja wszystkich naszych Pacjentów oraz oferowanie najwyższej jakości usług stomatologicznych w konkurencyjnych cenach.

Technologie

Mikroskop stomatologiczny
Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest szczególnie pomocne w przypadkach, gdy zwykłe leczenie kanałowe kończy się niepowodzeniem. Wskazaniem do podjęcia leczenia pod mikroskopem może być:

– nietypowa budowa zęba
– wąskie, zrośnięte lub zakrzywione korzenie
– konieczność usunięcia złamanego narzędzia endodontycznego
Tomograf RAYCAN ALPHA PLUS RTC700
Tomograf RAYCAN ALPHA PLUS RTC700 do zdjęć 2D oraz 3D wyposażony w ramię cefalometryczne.
Urządzenie to pozwala m.in. na redukcję dawki promieniowania, eliminację cienia kręgosłupa i pozycjonowanie pacjenta zarówno w pozycji stojącej jak i na wózku inwalidzkim.

Digora Optime NEW
Sprzęt został zakupiony w ramach Projektu Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013
„Zakup nowoczesnych urządzeń dla rozwoju firmy”
Aparat RTG PREVA
To rentgen punktowy z generatorem wysokiej częstotliwości, który umożliwia redukcję czasu ekspozycji a co za tym idzie dawki promieniowania
The Wand
To komputerowy system do podawania znieczuleń miejscowych, dzięki któremu środek znieczulający jest podawany z prędkością fizjologiczną. Przy zastosowaniu systemu The Wand pacjent unika dyskomfortu związanego z uczuciem rozpierania oraz drętwienia twarzy.
System The Wand jest szczególnie polecany w znieczulaniu dzieci.

Sprzęt został zakupiony w ramach Projektu Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013
„Zakup nowoczesnych urządzeń dla rozwoju firmy”
Lampa Beyond
Do wybielania zębów w gabinecie
Kamera wewnątrzustna
Nóż piezoeletryczny UltraSurgery

O Państwa zdrowie dbają

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ +58 684 09 28